درباره ما

گروه صنعتي فراديد افزار (FDA Industrial Group) فعاليت خود را در سال 1380 با طراحي سيستم هاي الكترونيك و رباتيك آغاز نمود . اهداف بنيادين كروه صنعتي فراديد افزار بر پيشبرد تكنولوژي روز دنيا ، استفاده بهينه از انرژي و خودکفایی در طراحی و تولید بردهای الکترونیک در رسته های مختلف صنعت استوار گرديد كه نتيجه آن امروز در چهار بخش اصلي شركت مشاهده مي شود .

بخش تحقيقات كروه صنعتي فراديد افزار متولی عرضه تکنولوژی روز جهان در طراحی و ساخت سیستم های رباتیک و الکترونیک می باشد. با توجه به گسترش تکنولوژی در عرصه صنعت، نخستین گام فراديد افزار جهت ورود به عرصه اتوماسیون، تحقیقات در زمینه سیسستم های رباتیک می باشد که در این خصوص جوایز و تقدیرنامه های متعدد را در مسابقات و جشنواره های مختلف از جمله جشنواره خوارزمی را ازآن خود نموده است .

بخش دیگر  گروه صنعتي فراديد افزار در زمینه اتوماسیون فعالیت می نماید که قسمتی از این فعالیت مربوط به اتوماسیون صنعتی می باشد . در این بخش فرادید با همکاری با تولیدکنندگان متعدد و نامی در صنایع مختلف ، آنها را در خصوص به روز رسانی خط تولید و فن آوری محصولات یاری می دهد تا در نهایت با بهینه سازی و ارتقاء کیفی ، سهمی در نوآوری محصولات آنان ایفا نمايد . از جمله توانائیهای این شرکت طراحی ، اجرا و نصب تورچهایِ بازوهای روباتها و اختصاصی کردن آنها برای خطوط تولید می باشد.

 

قسمت ديگر اين بخش فعاليت در طراحي ، توليد و اجراي سيستم هاي اتوماسيون خانگي و ساختماني مي باشدکه این شرکت پس از تحقیقات متعدد در خصوص اتوماسیون خانگی و ساختمانی ، جهت پیشبرد اهداف اجرایی گروه، اقدام به طراحي و تولید محصولات زیر مجموعه اتوماسیون خانگی و ساختمانی نمود. این گروه به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در این خصوص ، با تحقیق و بررسی علمی بازار و استفاده از متخصصين خود ، ارتقاء کمی و کیفی محصولات خود را در سرلوحه سیاست های خود قرار داده است .

گسترده ترین بخش گروه صنعتي فراديد افزار سيستم هاي  Embedded  مي باشد . در اين بخش فرادید با بهره گيري از كادر مجرب خود در بخش توليد و R&D ، توانسته است گامي نوين جهت ارتقاء كيفي محصولات توليدي شركت ها و توليدكنندگان مختلف برداشته تا به واسطه اين تعامل ، آنها را در ارائه محصولاتي با تكنولوژي روز دنيا ياري دهد .

سیستمهای   Embedded   به بردهائی اطلاق می گردد که در حجم کم دارای قدرت عملیاتی بالا، در سطح کامپیوترهای صنعتی بوده و میتوان با حداقل قیمت ، کاربری هوشمند ، سریع و کارآمد را در کلیه زمینه های لوازم خانگی ، صنعتی و خودرو از آنها انتظار داشت. در دنیای امروز مدارهای الکترونیک روزبروز جای خود را در ابزار و وسایل الکتریکی باز میکند و در این خصوص مدارهای  Embedded  با تیراژ انبوه ، کارائی بالا و قیمت ارزان حرف اول را میزند .

گروه صنعتی فرادید افزار میتواند پروژه شما را از ایده اولیه پردازش کرده، توسعه دهد ، یک طرح مقدماتی برای آن تنظیم نموده ، در نرم افزارهای مربوطه شبیه سازی کند و سپس تمام مراحل طراحی و ساخت آنرا  در بخش مکانیک ، الکترونیک و نهایتا در بخش نرم افزار آماده نموده و همواره در تمام مراحل تولید صنعتی شما را همراهی نماید.

گروه صنعتی فرادید افزار دارای خطوط پیشرفته تولید بردهای الکترونیکی، از جمله خط مونتاژ اتوماتیک SMT و DIP  ، دستگاههای تزریق پلاستیک،خطوط اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تولید دسته سیم ، ترانسفورماتور و دیگر ملزومات تولیدات خود می باشد تا بتواند بهترین کنترل کیفیت را روی بردهای تولیدی خود اعمال کرده و در تمام فرایند تولید خودکفا باشد .

سرانجام سياست بنيادين و هدف نهايي گروه صنعتي فراديد افزار ، مهيا نمودن بهترين كيفيت در محصولات و خدمات پايا در سايه بهره وري از تكنولوژي روز دنيا براي تمامي مشتريان خود مي باشد و اين مهم با الهام از آينده تحقق مي پذيرد . فرادیدافزار امروز به افقهای نو می نگرد و با رویکرد طرح توسعه خود و استفاده از پرسنل متخصص و کاردان در بخش تحقیق و توسعه و تولید ، نوید بخش فعالیتی پر ثمر در عرصه تولیدات نوین میباشد.

 

بدین منظور جهت تحقق اهداف، علاوه بر رعایت الزامات قانونی مرتبط با صنایع الکترونیکی ، الگوی استاندارد و سیستم مدیریت کیفیت برمبنای استاندارد ISO 9001:2008   و سیستم مدیریت رسیدگی به شکایت مشتریان ISO 10002:2004   و سیستم نظام آراستگی 5S  را در سازمان پیاده سازی کرده و الزامات بگونه ای اثر بخش تبادل میگردد.

 

رویکرد گروه صنعتي فراديد افزار به عنوان رئوس خطی مشی یکپارچه به شرح زیر می باشد :

§     گسترش سبد محصول شرکت و دستیابی به تنوع محصولات شامل لوازم خانگی و سایر صنایع و تولید محصولات غیر سفارشی با توجه به ظرفیتهای موجود

§         بکار گیری روشهای نوین در سازمان به منظور ارتقا کیفیت فرایندها ، محصولات و خدمات

§     تقویت و گسترش فعالیتهای تحقیق و توسعه در جهت ارتقا سطح کیفی و بهینه سازی عملکرد محصولات و ارائه ایده های نو

§         تلاش مستمر برای مدیریت منابع و افزایش نظم و بهره وری از طریق اجرای سیستم مدیریت کیفیت و نظام آراستگی

§         افزایش میزان فروش با رویکرد افزایش تعداد مشتریان

§         تلاش در جهت افزایش میزان رضایت کارکنان و مشتریان

§         تلاش در جهت توسعه کمی و کیفی سیستم آموزش و اطلاع رسانی با هدف بالا بردن میزان آگاهی کارکنان و مشتریان